Kontaktai

Ramunė Stankevičienė

Kontaktas-paveikslėlis

Adresas

  • Vilnius
  • Lietuva

Kontaktas

Įvairi informacija

Individuali veikla: Registracijos Nr.(4.65)-332-2191

Planuojate savo šventę ? Vestuvės, Krikštynos ar kita proga Jums reikia pagalvoti apie gėles ir šventinės aplinkos puošimą.

Norite sužinoti kiek jums kainuos Jūsų vestuvių puokštės ar turite kitų klausimų ?

Prašome kreiptis į mus naudojant internetinę užklausų - užsakymų valdymo sistema.

Administratorius: Labai prašome nerašyti tiesiogiai į e-pašto adresą, nes laiškai kartais negaunami, dėl "SPAM" filtrų tiek Mūsų tiek Jūsų pašto serveriuose.

Siekiant užtikrinti geresnį ryšį tarp Mūsų ir Jūsų buvo įdiegta ši sistema. 

Privatumo politika

Ši privatumo politika nusako kaip Ramunesfloristika.lt naudoja ir saugo bet kokią informacija, kurią jūs pateikiate Ramunesfloristika.lt kai naudojatės šiuo puslapiu. Ramunesfloristika.lt yra įsipareigojusi apsaugoti jūsų privatumą. Jei mes paprašytume jūsų informacijos pagal kurią galėtume jus identifikuoti, kai naudojate šį puslapį, tuomet galite būti užtikrinti,kad ši informacija bus naudojama tik pagal šią privatumo politiką. Ramunesfloristika.lt gali kartais keisti šią politiką atnaujinant šį puslapį. Jūs turėtumėte patikrinti šį puslapį retkarčiais, jog būtumėte susipažinęs ir patenkintas jos pakeitimais. Ši politiką galioja nuo 2018 m. gegužės 1 dienos.
Ką mes renkame
Mes galime rinkti sekančią informaciją: Vardą, pavardę ir pareigų pavadinimą Kontaktinę informaciją, įskaitant ir el. pašto adresą Demografinę informacija kaip pašto kodas, nuostatas ir interesus Kitą informacija susijusią su klientų apklausomis ir/ar pasiūlymais
KĄ MES DAROME SU SURINKTA INFORMACIJA
Mums reikia šios informacijos jog suprastume jūsų poreikius ir galėtume teikti geresnes paslaugas, taip pat ir dėl sekančių priežasčių: Vidinių įrašų saugojimui. Produktų ir paslaugų tobulinimui. Galime periodiškai siųsti reklaminius laiškus apie produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri mūsų nuomone galėtų jus sudominti siunčiant ją į jūsų pateiktą el. Paštą. Kartais mes taip pat galime panaudoti jūsų informacija, jog susisiektume su jumis rinkos tyrimo tikslais. Mes galime su jumis susisiekti el. paštu, telefonu, faksu arba paštu. Mes taip pat galime panaudoti šią informacija tam, kad pritaikytume puslapį jūsų interesams.
SAUGUMAS
Mes esame įsipareigoję užtikrinti, jog jūsų duomenys yra saugūs. Siekiant užkirsti neteisėtą prieigą arba duomenų naudojimą, mes įdiegėme tinkamas fizines ir elektronines ir valdymo procedūras, kad apsaugotume ir saugotume informaciją, kurią mes renkame internete.
KAIP MES NAUDOJAME SLAPUKUS
Slapukas yra mažas failas, kuris paprašo leidimo būti išsaugotas jūsų kompiuterio diske. Kai tik jūs sutinkate, šis failas yra išsaugomas ir slapukas padeda mums analizuoti interneto srautą arba leidžia jums žinoti kai jūs apsilankote konkrečioje svetainėje. Slapukai leidžia interneto aplikacijoms atsakyti jums kaip asmeniui. Interneto puslapis ar programa gali pritaikyti savo operacijas pagal jūsų poreikius, pomėgius, renkant ir prisimenant informaciją apie jūsų pageidavimus bei pasirinkimus. Mes naudojam srauto slapukus, kad nustatytume kurie puslapiai yra naudojami. Tai padeda mums analizuoti duomenis apie puslapių naudojimą ir srautus, tam, kad galėtume patobulinti mūsų puslapius, bei pritaikyti klientų poreikiams. Mes naudojam informaciją tik statistinės analizės tikslais ir tuomet ši informacija yra pašalinama iš mūsų sistemų. Apskritai, slapukai mums padeda suteikti jums geresnę svetainę, suteikdami mums galimybę stebėti, kurie puslapiai yra jums naudingi ir kurie ne. Slapukas jokiais būdais nesuteikia mums prieigos prie jūsų kompiuterio ar bet kokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriais jūs pasirenkate pasidalinti su mumis. Jūs galite pasirinkti sutikti arba ne su slapuku naudojimu. Dauguma naršyklių automatiškai sutinka su slapuku naudojimu, tačiau jūs dažniausiai galite pakeisti naršyklės nustatymuose veiksmą pagal nutylėjimą. Tačiau tai gali sutrukdyti naudotis pilnu svetainės funkcionalumu.
NUORODOS Į KITUS PUSLAPIUS
Mūsų puslapyje gali būti nuorodų į kitus puslapius. Tačiau, kai tik jūs pasinaudosit šiomis nuorodomis išeiti iš mūsų svetainės, jūs turėtumėte suprasti, kad mes neturime jokios kontrolės konkrečiai svetainei. Todėl, mes negalime būti atsakingi už apsaugą ir privatumą bet kokios informacijos, kurią jūs pateiksite lankydamiesi tokiose svetainėse ir tokios svetainės nepapuola po šia privatumo politika. Jūs turėtumėte elgtis labai atsakingai ir peržvelgti privatumo politiką, kuri galioja konkrečioje svetainėje.

Kontaktų forma

Siųsti el. laišką. Visi žvaigždute (*) pažymėti laukai yra privalomi.