Interjero puošimas

Interjero puošimas

Pokylio salės puošimas

Gėles tinkamai paruošemos. Gėlėms padaromi pjūviai, pašalinama kuo daugiau lapų ir pamerkeme į didelį kiekį vandens. Taip gėlės laikomos keletą valandų, arba per naktį.

Puošdami salę, neapkrauname jos nereikalingomis detalėmis. Puokštes statomos ten, kur jų reikia. Keletas puokščių ar kompozicijų turi puošti stalą, bet taip, kad netrukdytų bendrauti su priešais sėdinčiais žmonėmis. Po vieną puokštę pastatoma ant saldaus ir alaus stalų. Tikriausiai gėlės gali būti reikalingos ir prie įėjimo, gali būti, kad lauke yra staliukų, prie kurių bus prisėdama, todėl jeigu Jūs pageidaujate padekoruojame ir juos. Patariame, minimaliai dekoruoti visas patalpas, kuriose būriuosis svečiai. Nereikia pamiršti ir žvakių, jos suteiks nepaprasto jaukumo ir šilumos Jūsų šventei. Tik, jokiu būdu negalima puošti stalo dovanotomis gėlėmis, joms turi būti skirtas atskiras stalelis.

Pokylio salės puošimas

Jūsų atsiliepimai

 • Urtė ir Paulius 2018-10-08

  Esu labai dėkinga:)) Gėlės buvo pasakiškos, pamergės sakė nemirtingos puokštės - ir mėtomos ir be vandens išgyveno:)

 • Midori ir Liudvigas 2016-11-07

  Pagaliau fotografas užbaigė žadėtas nuotraukas, tai skubu pasidalinti fantastiškomis Jūsų gėlių kompozicijomis. Spalvos, spalvų gama, žaluma bei forma yra tiesiog nuostabi! Kompozicijos labai patyko tiek mums tiek svečiams. Tikrai nuostabus, profesionalus darbas! Už ką nuoširdžiai Jums dėkojame! :) Pagarbiai, Midori ir Liudvigas

 • Austeja ir Ugnius 2016-10-10

  Miela Ramune, labai didelis ir nuoširdus ačiū už nuostabias puokštes vestuvėms! Nuotakos puokštė buvo tokia, kokios ir norėjau, o stalo puokštės gražiai papuošė mūsų šventę. Ačiū už šiltą ir malonų bendravimą, bei su meile atliktą darbą. Linkėjimai :) Austėja ir Ugnius

 • Ieva 2016-09-18

  Jau gavome profesionalias nuotraukas ir vėl džiaugiamės kaip Jūsų gėlės puošė mūsų šventę! :) Ačiū labai, kad įsiklausėte į visus mūsų norus ir kad viską padarėte būtent taip kaip ir norėjome! Ačiū už pagalbą, domėjimąsi, šiltą bendravimą ir nuostabias puokštes! Jūs esate ne tik savo srites profesionalė, bet ir labai šiltas ir nuoširdus žmogus :)