Urtė ir Paulius

2018-10-08

Esu labai dėkinga:)) Gėlės buvo pasakiškos, pamergės sakė nemirtingos puokštės - ir mėtomos ir be vandens išgyveno:)

Midori ir Liudvigas

2016-11-07

Pagaliau fotografas užbaigė žadėtas nuotraukas, tai skubu pasidalinti fantastiškomis Jūsų gėlių kompozicijomis. Spalvos, spalvų gama, žaluma bei forma yra tiesiog nuostabi! Kompozicijos labai patyko tiek mums tiek svečiams. Tikrai nuostabus, profesionalus darbas! Už ką nuoširdžiai Jums dėkojame! :) Pagarbiai, Midori ir Liudvigas

Austeja ir Ugnius

2016-10-10

Miela Ramune, labai didelis ir nuoširdus ačiū už nuostabias puokštes vestuvėms! Nuotakos puokštė buvo tokia, kokios ir norėjau, o stalo puokštės gražiai papuošė mūsų šventę. Ačiū už šiltą ir malonų bendravimą, bei su meile atliktą darbą. Linkėjimai :) Austėja ir Ugnius

Ieva

2016-09-18

Jau gavome profesionalias nuotraukas ir vėl džiaugiamės kaip Jūsų gėlės puošė mūsų šventę! :) Ačiū labai, kad įsiklausėte į visus mūsų norus ir kad viską padarėte būtent taip kaip ir norėjome! Ačiū už pagalbą, domėjimąsi, šiltą bendravimą ir nuostabias puokštes! Jūs esate ne tik savo srites profesionalė, bet ir labai šiltas ir nuoširdus žmogus :)

Milda

2015-05-05

AČIŪ už nuoširdų bendravimą kuriant puokšteles, už didelį paslaugumą ir rūpestį, įsiklausymą į mūsų norus ir pageidavimus. Išpildėte mūsų lūkesčius ir padarėte mūsų šventę nuostabią. Iš puokštelių sklido milžiniška šiluma, jaučiasi, kad sukurta iš širdies. O praėjus vestuvėms, pamerktos puokštelės dar ilgai puošė pamergių namus... Didelis ačiū ir sėkmės tolesniuose darbuose!

Julija Remeikienė Laimingai vedę :)

2012-09-26

Kartu su Gediminu norėtume Jums širdingai padėkoti - už mums paruoštas vestuvines kompozicijas:)) Gėlytės šventei suteikė jaukumo, šiltumo ir begalo atitiko mūsų šventės tematiką gamtoje:) Piršlienės ir mano vestuvinės puokštės buvo pasakiškos - jautėmės kaip princesės iš pasakų šalies. Visos gėlyčių kompozicijos išsilaikė puikiai - ir iki šiol puošia mūsų meilės lizdelį :)) Didelis, didelis JUMS AČIŪ... Rekomenduosime neabejodami - linkime kūrybinės sėkmės!!!!

Justina ir Mantas

2012-08-12

Nuostabios vestuvinės puokštės.

Ačiū Jums už viską :)

Aušra ir Andžėjus

2011-09-29

Ačiū Jums dar kartą, už nuostabų darbą, už supratingumą, palaikymą ir šiltumą, bei išklausymą ir susikalbėjimą. Nepatikėsit, bet man taip patiko mano vestuvinė puokštė, jog net nesinorėjo jos, pagal tradicijas mesti :) o dar vėliau pagautą tai merginai atiduoti :) Šventė trunka, juk tik vieną dieną, o gėlėmis norėjosi pasidžiaugti daug ilgiau... Dabar tai galiu padaryti žiūrėdama į vestuvinę puokštę nuotraukose :) Pamergė ir liudininkė, merginos taip pat buvo itin patenkintos parinktomis gėlėmis ir savo vestuvinėmis puokštėmis. Nei viena nenorėjo niekam atiduoti, tik joms skirtų puokščių :)

Indre Zilinskiene

2010-12-06

Ramune, nors nuo mūsų vestuvių jau prabego daugiau nei metai, bet is visos širdies dekoju Jums už vestuvines puokštes ir pačia jaukiausią ir šilčiausią vestuvių organizavimo dalį :) Rezultatas stebino ir malonino kiekvieną mūsų sventėje dalyvavusį ir mus pacius :) AČIU :) Su pagarbą, Indrė ir Mindaugas :)

Lora ir Mantas

2010-10-29

Dėkojame miela Ramune už begalinę šilumą, nuoširdumą ir dėmesį mūsų porai. Jūsų profesionalumo dėka mūsų šventė buvo nuostabi! Viską padarėte 100% geriau nei galejome tikėtis:) Linkime Jums visokeriopos sėkmės ir neblėstančių kūrybinių idėjų! Būtinai rekomenduosime Jus savo draugams ir pažįstamiems:)

[12  >>