Gitana Kulikovienė

2010-09-13

Gerb.Ramune,
Pasižymėjote originalumu padariusi mums puokstes 50 m. jubiliejaus proga. Jūsų puokštės išsiskyrė iš visų dovanotų, ir jos stovėjo pačioje matomiausioje vietoje. Bučkis

Sonata ir Dainius Šilkaičiai

2010-06-19

Mieloji, Ramune,

Nuoširdžiai norime Jums padėkoti už parodytą didžiulę širdį mūsų porai. Ačiū už įsiklausymą, profesionalumą, rūpestį ir begalinį paslaugumą. Mūsų vestuvinės puokštės buvo nuostabios:) Šviežios ir gaivios:) Buvome patys gražiausi Jūsų profesionalumo dėka. Esu laiminga Jus sutikusi, ir noriu palinkėti sėkmingo kūrybinio kelio, kuriam turite didžiulius gabumus ir puikų pajautimą. Nuoširdžiai, Sonata ir Dainius.

Janina ir Bronius

2010-06-08

Ramune, ačiū Jums už originalumą, išlaikytą stilių. Vestuvinės puokštės: Nuotakos, Svočios, Pamergių puokštės ir visos vestuvės buvo superinės Jūsų dėka.

Renata

2010-05-20

Ačiū jums už nuoširdų bendravimą, dėmesį ir už labai gražius darbus. Mano vestuvinė puokštė buvo fantastiška ir pati gražiausia.

Goda Smilgė

2010-03-25

Už didelę širdį ir suteiktą grožį "SOS gyvūnų" komanda dėkoja "RamunesFloristika.lt" ir, svarbiausia, Ramunei, kuri taip nuoširdžiai dirbo mūsų globotinių labui!
Visą dieną darbavosi ir šiltą pavasario nuotaiką skleidė floristė Ramunė (matyt, ir vardas ne veltui toks "gėliškas")! Gyvūnų pievelė pagaliau visiškai pateisino savo vardą ir jos gyventojai, taip ilgai laukę, išvydo aplink ne šiaip pievelę, o visą pražydusį gėlių sodą.
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/godavln/2288.php?sphrase_id=1324360

<<  1 [2