Bažnyčios puošimas

Bažnyčios puošimas

Bažnyčioje puošiami suolai, žvakidės ir kėdės jauniesiems. Puošti galima sezoninėmis gėlėmis, kaspinais, žvakutėmis.
Jauniesiems galima papuošti taką link altoriaus. O ant kiekvieno suolo krašto pakaitomis įkomponuoti po gėlės žiedą ir mažą žvakutę.
Kad gėlės nenuvystų, jas reikia įmerkti specialiose floristinėse kolbose su vandeniu. Puošniai atrodys suolai sujungti žiedų ir žalumynų girliandomis. Jos pinamos iš įvairių krūmų ir medžių šakelių su uogomis ar vaisiais, paparčių lapų, muilinės gubojos, ramunių, chrizantemų, rožių. Girliandos aprišamos atlasiniu ar organziniu kaspinu.
Jei augalų girliandos Jums nepatinka ar jos Jums yra per brangios, galime pasiūlyti plačias lengvo audinio tokias kaip, organza ar tiulis juostas. Iš jų surišame kaspinus ilgais galais, papuošiame gėlės žiedu ir pritvirtiname prie suolo.
Papuošti reikėtų ir jauniesiems skirtas kėdes. Šalia altoriaus galima pastatyti gėlių stovus su svyrančiomis kaskadinėmis puokštėmis ir žvakėmis, o bažnyčios prieangyje įrengti gėlėmis ir kaspinais nusagstytą arką.

Jūsų atsiliepimai

 • Urtė ir Paulius 2018-10-08

  Esu labai dėkinga:)) Gėlės buvo pasakiškos, pamergės sakė nemirtingos puokštės - ir mėtomos ir be vandens išgyveno:)

 • Midori ir Liudvigas 2016-11-07

  Pagaliau fotografas užbaigė žadėtas nuotraukas, tai skubu pasidalinti fantastiškomis Jūsų gėlių kompozicijomis. Spalvos, spalvų gama, žaluma bei forma yra tiesiog nuostabi! Kompozicijos labai patyko tiek mums tiek svečiams. Tikrai nuostabus, profesionalus darbas! Už ką nuoširdžiai Jums dėkojame! :) Pagarbiai, Midori ir Liudvigas

 • Austeja ir Ugnius 2016-10-10

  Miela Ramune, labai didelis ir nuoširdus ačiū už nuostabias puokštes vestuvėms! Nuotakos puokštė buvo tokia, kokios ir norėjau, o stalo puokštės gražiai papuošė mūsų šventę. Ačiū už šiltą ir malonų bendravimą, bei su meile atliktą darbą. Linkėjimai :) Austėja ir Ugnius

 • Ieva 2016-09-18

  Jau gavome profesionalias nuotraukas ir vėl džiaugiamės kaip Jūsų gėlės puošė mūsų šventę! :) Ačiū labai, kad įsiklausėte į visus mūsų norus ir kad viską padarėte būtent taip kaip ir norėjome! Ačiū už pagalbą, domėjimąsi, šiltą bendravimą ir nuostabias puokštes! Jūs esate ne tik savo srites profesionalė, bet ir labai šiltas ir nuoširdus žmogus :)