Nuotakos puokštė

Nuotakos puokštė

Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori būti visiškai tobula ir stilinga. Pasirinkdama puokštę, kuri tinka jums ir jūsų suknelei Jūs puikiai galite suderinti savo aprangą ir parodyti stulbinančius rezultatus.

Vestuvių puokštės - Jūsų stilius

Jūs tikriausiai praleidote šiek tiek laiko pasirinkant aprangą savo vestuvėms? Vienas iš savo svarbiausių aksesuarų vestuvių dieną, yra jūsų puokštė. Tai, taip pat reikia atidžiai apsvarstyti, kad galėtumėte būti tikri, kad ji udealiai atitiks jūsų asmeninį stilių.

Apsvarstykite savo figurą: jei esate smulki pasirinkti puokštę, kuri taip pat nėra stambi ir tvarkingai suformuota, taip, kad puokštė ne užgožtu jūs arba jūsų suknelės. Mažos puokštės neturi būti neįdomios, pagal vieną iš garsių floristų Jane Packer, mažos Vestuvių puokštės su brangakmenių intarpais bus ir toliau populerios.

Nuotakos su pilnesne figūra gali rinktis didesnes puokštes. Pailgo dizaino puokštė atrodys gražiau pilnesnės figūros nuotakai.

Taip pat reikia atsižvelgti į jūsų veido ir jūsų makiažo pasirinkimą. Pavyzdžiui, jei turite labai blyškią odos spalvą, tada venkite labai tamsių gėlių spalvų. Jei planuojate naudoti rausvus jūsų makiažo tonus, tada pabandykite naudoti gėles, kurios papildo šią spalvų paletę: tokias kaip šampano ar tamsi rožinė.

Jūsų atsiliepimai

 • Urtė ir Paulius 2018-10-08

  Esu labai dėkinga:)) Gėlės buvo pasakiškos, pamergės sakė nemirtingos puokštės - ir mėtomos ir be vandens išgyveno:)

 • Midori ir Liudvigas 2016-11-07

  Pagaliau fotografas užbaigė žadėtas nuotraukas, tai skubu pasidalinti fantastiškomis Jūsų gėlių kompozicijomis. Spalvos, spalvų gama, žaluma bei forma yra tiesiog nuostabi! Kompozicijos labai patyko tiek mums tiek svečiams. Tikrai nuostabus, profesionalus darbas! Už ką nuoširdžiai Jums dėkojame! :) Pagarbiai, Midori ir Liudvigas

 • Austeja ir Ugnius 2016-10-10

  Miela Ramune, labai didelis ir nuoširdus ačiū už nuostabias puokštes vestuvėms! Nuotakos puokštė buvo tokia, kokios ir norėjau, o stalo puokštės gražiai papuošė mūsų šventę. Ačiū už šiltą ir malonų bendravimą, bei su meile atliktą darbą. Linkėjimai :) Austėja ir Ugnius

 • Ieva 2016-09-18

  Jau gavome profesionalias nuotraukas ir vėl džiaugiamės kaip Jūsų gėlės puošė mūsų šventę! :) Ačiū labai, kad įsiklausėte į visus mūsų norus ir kad viską padarėte būtent taip kaip ir norėjome! Ačiū už pagalbą, domėjimąsi, šiltą bendravimą ir nuostabias puokštes! Jūs esate ne tik savo srites profesionalė, bet ir labai šiltas ir nuoširdus žmogus :)