Pamergės puokštė

Pamergės puokštė

Besirenkant puokštę sau, būsimoji nuotaka turėtų nepamiršti ir apie savo pamergių puokštes. Nuotakos puokšte besirūpinantis floristas turėtu padaryti puokšteles ir pamergėms. Svitos merginų puokštės neturi būti didelės ir tokios pat kaip nuotakos, jos gali būti dvigubai mažesnės. Bet būtų gerai, jei kokia nors nuotakos puokštės detalė būtų atkartota pamergių puokštėse.
Paprastai vestuvės tai triukšminga šventė, kuriose daug šokama, dainuojama ir linksminamasi. Tam, kad pamergėms puokštės nesukeltu diskomforto, jas galima padaryti nedideles arba vos vienos gėlės, uždedamas ant pamergės riešo.
Pamergių puokštės pagal senąsias tradicijas yra pabrolių rūpestis. Todėl, jei jaunavedžiai nutaria nedalyvauti savo svitos puokščių rinkime, patartina pabroliams ir pamergėms susitarti ir patiems kreiptis į floristą, kuris padarytų vienodas puokšteles. Tokiu atveju, visa svita turės bent vieną bendrą akcentą ir nebus didelio chaotiškumo.

Jūsų atsiliepimai

 • Midori ir Liudvigas 2016-11-07

  Pagaliau fotografas užbaigė žadėtas nuotraukas, tai skubu pasidalinti fantastiškomis Jūsų gėlių kompozicijomis. Spalvos, spalvų gama, žaluma bei forma yra tiesiog nuostabi! Kompozicijos labai patyko tiek mums tiek svečiams. Tikrai nuostabus, profesionalus darbas! Už ką nuoširdžiai Jums dėkojame! :) Pagarbiai, Midori ir Liudvigas

 • Austeja ir Ugnius 2016-10-10

  Miela Ramune, labai didelis ir nuoširdus ačiū už nuostabias puokštes vestuvėms! Nuotakos puokštė buvo tokia, kokios ir norėjau, o stalo puokštės gražiai papuošė mūsų šventę. Ačiū už šiltą ir malonų bendravimą, bei su meile atliktą darbą. Linkėjimai :) Austėja ir Ugnius

 • Ieva 2016-09-18

  Jau gavome profesionalias nuotraukas ir vėl džiaugiamės kaip Jūsų gėlės puošė mūsų šventę! :) Ačiū labai, kad įsiklausėte į visus mūsų norus ir kad viską padarėte būtent taip kaip ir norėjome! Ačiū už pagalbą, domėjimąsi, šiltą bendravimą ir nuostabias puokštes! Jūs esate ne tik savo srites profesionalė, bet ir labai šiltas ir nuoširdus žmogus :)

 • Milda 2015-05-05

  AČIŪ už nuoširdų bendravimą kuriant puokšteles, už didelį paslaugumą ir rūpestį, įsiklausymą į mūsų norus ir pageidavimus. Išpildėte mūsų lūkesčius ir padarėte mūsų šventę nuostabią. Iš puokštelių sklido milžiniška šiluma, jaučiasi, kad sukurta iš širdies. O praėjus vestuvėms, pamerktos puokštelės dar ilgai puošė pamergių namus... Didelis ačiū ir sėkmės tolesniuose darbuose!