Jubiliejai

Jubiliejai

Grožis tai visur ir visada laukiamas svečias. Aš pasistengsiu, kad Jūsų šventės metu grožis būtų ne tik svečias, bet kartu suteiktų Jūsų šventei jaukią, malonią, šiltą aplinką, o pošventinės nuotaikos dar ilgai džiugintų širdis, prisiminus tą mielą svečią - grožį.
Su malonumu pasirūpinsiu, kad svarbiausia Jūsų šventė būtų papuošta subtiliai ir skoningai.
Niekada nesukuriamas vienodas interjero dekoras. Jei turite idėjų, konkrečių planų, kaip turėtų atrodyti Jūsų šventė, o gal priešingai, norite, kad būtų gražu, bet nežinote kaip, nedvejokite, mes visada sieksime įgyvendinti Jūsų svajones.

Jūsų atsiliepimai

 • Urtė ir Paulius 2018-10-08

  Esu labai dėkinga:)) Gėlės buvo pasakiškos, pamergės sakė nemirtingos puokštės - ir mėtomos ir be vandens išgyveno:)

 • Midori ir Liudvigas 2016-11-07

  Pagaliau fotografas užbaigė žadėtas nuotraukas, tai skubu pasidalinti fantastiškomis Jūsų gėlių kompozicijomis. Spalvos, spalvų gama, žaluma bei forma yra tiesiog nuostabi! Kompozicijos labai patyko tiek mums tiek svečiams. Tikrai nuostabus, profesionalus darbas! Už ką nuoširdžiai Jums dėkojame! :) Pagarbiai, Midori ir Liudvigas

 • Austeja ir Ugnius 2016-10-10

  Miela Ramune, labai didelis ir nuoširdus ačiū už nuostabias puokštes vestuvėms! Nuotakos puokštė buvo tokia, kokios ir norėjau, o stalo puokštės gražiai papuošė mūsų šventę. Ačiū už šiltą ir malonų bendravimą, bei su meile atliktą darbą. Linkėjimai :) Austėja ir Ugnius

 • Ieva 2016-09-18

  Jau gavome profesionalias nuotraukas ir vėl džiaugiamės kaip Jūsų gėlės puošė mūsų šventę! :) Ačiū labai, kad įsiklausėte į visus mūsų norus ir kad viską padarėte būtent taip kaip ir norėjome! Ačiū už pagalbą, domėjimąsi, šiltą bendravimą ir nuostabias puokštes! Jūs esate ne tik savo srites profesionalė, bet ir labai šiltas ir nuoširdus žmogus :)